0537 779 35 19

Sosyal Medyada Biz}

Aynalı Cam Filmi

Aynalı cam filmi Aynalı Cam Filmi FiyatlarıAynalı Cam Filmi Nasıl Yansıma Yapar

Aynalı cam filmi günümüzün mimari açıdan yükselen ve çok camlı  plaza ev okul rezidans gibi yerlerde çok fazla sayıda cam olması sebebi ile estetik görünmesinin yanı sıra mahremiyet açısından oldukça rahatsız edici. Aynalı cam filmi ile dışarıdan içeriyi göstermeyerek içeriden dışarıyı gösteren cam filmi modellerinden olup yaz ve kış aylarında ısıtma ve soğutma masraflarını azaltmanıza yardımcı olan modelidir. Ham maddesi metalik polyester karışımı olan cam filmleri her ölçü ve ebatlara uygun olarak sonsuz renk seçenekleri ile estetik açıdan binaların dış cephesinin daha güzel görünmesini sağlamaktadır.

Aynalı Cam Filmi Özellikleri Nelerdir?

Aynalı cam filmi özellikleri renk seçeneklerine göre değişkenlik göstermektedir koyuluk derecesi arttıkça ısı ve uv ışınlarını engelleme oranlarıda artmaktadır aynalı olması sebebi ile ısıyı engelleyerek güneşi yansıtmaktadır. Aynalı cam filmi mavi siyah olarak camlara uygulaması yapılabilir fiyatları uygun olması ile birlikte güneş kontrol cam filmi görevi görmektedir gizlilik cam filmi olan aynalı cam filmi güvenlik cam filmi sınıfında olan modelidir.

Aynalı Cam Filmi Fiyatları

Aynalı cam filmi fiyatları, filmin m2 göre hesaplanarak fire dahil fiyatlandırması çıkarılır. Kullanılan cam filmine dikkat edilmesi gerekmektedir. Uzak doğu ürünler kullanılması durumunda farkında olmadan kanser olma riskiniz olabilir. Kullanılan cam filmi U.S.A olmasına önem gösterilmelidir.

Firmamız kullanmış olduğu tüm cam filmleri  tamamen Amerikan olup uzak doğu ürünleri kullanmamaktadır. Ürün uygulama yapılacak alan m2 çıkarmak için ücretsiz keşif imkanı ile yerinde ekstra bir ücret ödemeden fiyatlandırma yapılmaktadır. Detaylı bilgi için iletişim sayfasındaki numarayı arayarak detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz….

Aynalı Cam Kaplama

Farklı firmaların aynalı cam Kaplama fiyatları konusunda farklı önerileri yer almaktadır. Kaliteli olan ürünleri kullanan bir firma tercih ederek sorunsuz bir şekilde kullanım elde edebilirsiniz. Bazı firmalar bu konuda uzman olan bir kadro ile çalışmazlar.Kalitesiz malzeme ve işçilik nedeni ile çok düşük maliyetler sunabilirler. Ancak bu durum ileride sizin için çok daha farklı sorunlara neden olabilir. Bu problemlerin yaşanmaması açısından mutlaka kaliteli bir firma ile hareket etmelisiniz.

Değerlendirme
Tarih
İncelenen Makale
Aynalı Cam Filmi
Yazar Puanı
51star1star1star1star1star