0537 779 35 19

Sosyal Medyada Biz}

Okul Cam Filmi

Okul Cam Filmi

Okul Cam Filmi

Okullar eskisi gibi beton yığını görünmek yerine çok daha şık binalar odluğu için okul cam filmi de oldukça sık kullanılmaktadır.

Başta üniversiteler olmak üzere pek çok okulda dış cephe malzemesi olarak bina cam filmlerini görmekteyiz. Şık bir görünüm sunan cam filmleri, ısı tasarruf ve güvenlik etkenleri de düşünülünce okullarda çokça kullanılmaktadır.

Güvenilir Camlar

Yapıların büyük kısmının camlardan oluşması oldukça sevilen bir durumdur. Ancak bu durum okullarda risk teşkil edebilir. İlkokullarda bu camlar minimumda tutulurken, üniversite gibi yüksek okullarda ise maksimumdadır. Bu sayede öğrenciler için çok daha şık ve şeffaf bir yaşam alanı oluşturulur. Ancak kırılma ihtimali olan camlar her zaman risk teşkil etmektedir. İşte bunun önüne cam filmi ile geçilebilir.

Okul cam filmi cam kırılsa dahi dağılmasını engelleyecek yapıdadır. Cam filmleri şeffaf camlar üzerine yapıştırılan siyah ince filmlerdir. Bu filmler ince olmasına rağmen içinde pek çok katman barındırır. İşte bu sayede kırılan cam parçaları cam filminde bütün halinde kalacaktır. Cam sadece çatlayacaktır ancak düşme, parça sıçrama gibi riskler söz konusu olmayacaktır. Öğrencilerin zarar görmesini engellediği için cam filmleri sıradan camlara göre oldukça güvenlidir.

Müşteriler sunulan cam filmi çeşitlerinin tamamı dünyaca ünlü kuruluşların standartlarından geçerek olur almıştır. Bu sayede aklınızda soru işareti kalmadan, güvenle cam filmi satın alabilirsiniz.

Kullanım Alanları

Okullarda bulunan hemen her camın cam filmi ile kaplanması mümkündür. Sınıflardaki camların yanı sıra, spor salonları, kütüphaneler, laboratuvarlar, konferans salonları, bilgisayar odaları gibi pek çok alanda cam kullanımı çok daha fazladır. Böylece buralara daha fazla ışık girerken, ışık keskin olmadığı için öğrencileri de rahatsız etmeyecektir.

Sadece üniversitelerde değil diğer okullarda çokça kullanılır. Kreşler, dershaneler, liseler, özel eğitim kurumları, anaokulları ve daha pek çok yerde cam filmleri kullanılmaktadır. Cam filmlerinin ısı yalıtımı sağlama özelliği de çokça tercih edilmesini sağlamaktadır. Çünkü okullar hem içinde az eşya barındırır, hem de günün çoğunda boştur. Bu da ısınmayı zorlaştırır. Okul cam filmi kullanarak bu binalarda yüksek tasarruf sağlanabilir.

Değerlendirme
Tarih
İncelenen Makale
Okul Cam Filmi
Yazar Puanı
51star1star1star1star1star

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN