0537 779 35 19

Sosyal Medyada Biz}

Uygun Fiyatlı Kumlama Cam Filmi

Uygun Fiyatlı Kumlama Cam Filmi

Uygun Fiyatlı Kumlama Cam Filmi

Birçok farklı uygulama çeşidi olan Uygun Fiyatlı Kumlama Cam Filmi giderek daha fazla alanda kullanılmaktadır. Genellikle dekorasyon amacıyla uygulanır. Yani cam filmi kaplamalarında dekoratif beklentilere yönelik çözümler üretildiğine sıkça rastlanır. Kumlama cam filmlerinin uygulama sonrası görüntüsünden bahsetmek gerekirse camda bulanıklık oluşacaktır. Zaten hedeflenen de bulanık görüntünün oluşmasıdır. Yani sadece dekorasyon amacıyla da kullanım olsa da görüntünün belirsizleştirilmesi de önemlidir.

Dayanıklılık Açısından Cam Filmler

Firmamızdan da temin edebileceğiniz kumlama cam filmler bir camın dahadayanıklı hale gelmesini sağlar. Bunun nedeni filmin yapışkan barındırması ve camın parçalanması durumunda dağılmasını engellemesidir.  Yani ofis ya da diğer kullanıldığı yerlerde cama darbe gelmesi, deprem benzeri kontrol dışı olaylar yaşanması halinde camın dağılarak çevreye zarar verme ihtimalini azaltır.

Uygun Fiyatlı Kumlama Cam Filmi Nerede Kullanılır?

Görüntünün bulanık ya da desenli olması istenen her türlü camda kullanılabilir. Bir cam filmi çeşidi olarak düşünüldüğünde desen özellikleri açsından en çok ofis benzeri alanlarda uygulaması yapılmaktadır. Estetik açıdan oldukça güzel bir görünüm katar. Aynı anda işlevsel olarak da çözüm getirir. Tabi genellikle ofis gibi alanlarda kullanımı evde uygulama olmayacağı anlamına da gelmez. Örneğin bahçeli evlerde kapalı camekân yerler varsa bu alanlarda da kullanımı olabilir. Bu konuda siz de belirleyici olursunuz.

Logo tasarımlı kumlama filmler

Avantajlı özelliklerden biri olarak kumlama cam filmlerinde kurumsal kimliği de yansıtabilirsiniz. Yani logo desenli kullanım hem güzel bir görüntü verir hem de kimlik açısından avantaj sağlar. Bunun için firmamızdan özel tasarım örnekleri için başvuru yapabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Kumlama Cam Filmi Modelleri

Uygun Fiyatlı Kumlama Cam Filmi modelleri açısından firmamız beklentilerinizin üzerinde bir çeşitlilik sunar. Kaplama işlemleri, desen oluşturma ya da kurumsal kimliğe destek grafik tasarımlarla ideal sonuçlar alabilirsiniz.Ancak fikir oluşturması bakımından şu seçenekleri görebilirsiniz:

  • Çizgili ofis modelleri
  • Bütün kumlama cam filmi
  • Geniş aralıklı kumlama cam filmleri
  • Desenli kumlama cam filmi (altı bütün üstü parçalar halinde olan tür)
  • Kurum dışı kumlama cam filmi
Kumlama Cam Filmi ve Kumlama Cam

Kumlama cam filmlerinden bahsederken kumlama cam ile arasındaki farktan da bahsetmek işe yarayacaktır. Çünkü bazen bu iki farklı ürün karıştırıldığında kafa karışıklığına neden olabilmektedir.  Temel fark olarak şu nokta belirtilebilir. Kumlama cam, camın kendi özelliği, yani üretim şekli olarak kumlama tekniği ile hazırlanan camlardır. Yani üzerine ekstra bir malzeme yapılmadan kendiliğinden bu şekilde üretilmiştir.

Değerlendirme
Tarih
İncelenen Makale
Uygun Fiyatlı Kumlama Cam Filmi
Yazar Puanı
51star1star1star1star1star

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN